21 Haziran 2018, Perşembe
  • İMKB 71.778 -0.06
  • ALTIN 100,336 0.79
  • EURO 2,2875 0.62
  • USD 1,7985 0.50

İstanbul

°

15.06.2018 18:26, Cuma

Polis baskın yaptı, gördüklerine inanamadı

Beyoğlu İstiklal Caddesi üzerindeki bir striptiz kulüpte fuhuş pazarlığı yapıldığı ihbarını alan polis baskın yaptı. Türkçe bilmeyen ancak üzerlerinde T.C kimliği çıkan 20’si kadın, 21 kişi gözaltına alındı. Emniyete getirilen kadınlar tanınmamak için yüzlerini gizlemeye çalıştı. İstanbul'da, Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Kumar Büro Amirliği'ne bağlı ekiplerine, Taksim, İstiklal Caddesi üzerindeki bir striptiz kulüpte fuhuş pazarlığı yapıldığı ihbarı geldi. Bunun üzerine harekete geçen ekipler, striptiz kulübe takibe aldı.

Ekipler, tek giren erkeklerin yanlarında kadınla çıktığını belirledi. Kulübe bu kez iki polis memuru müşteri gibi içeri girdi. Masalarına davet ettikleri kadınlarla otelde fuhuş yapmak için saati 400 TL'ye anlaştı.

'BAYRAM HEDİYESİ ALDIK'

Polisler dışarıda bekleyen meslektaşlarına cep telefonu ile 'Bayram hediyesi aldık. Siz de gelin' mesajı çekti. Kulüp çevresinde geniş güvenlik önlemi alan polisler içeriye baskın yaptı.

Kaçmaya çalışan kadınlar birer birer gözaltına alındı. Türkçe bilmeyen ve üzerlerinde T.C kimliği çıkan 20 kadın ile işletme sahibi 1 kişi minibüslere bindirildi. Sağlık kontrolünden geçirilen kadınlar, Gayrettepe'deki Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi. Kadınlar tanınmamak için yüzlerini çanta ve elleriyle gizlemeye çalıştı.

Kadınları mağdur olarak ifadelerinin alındıktan sonra serbest bırakılacakları belirtilirken, işletme sahibinin savcılığa sevk edileceği öğrenildi.

Bu haber toplam 1.160 defa okunmuştur.

• Bu Habere İlk Yorum Yapan Siz Olun...

SİNEMALAR